BLOG
YORUMLAR
İLETİŞİM
MENÜ
İşin Ciddiyetinin Farkında Olun
İşin Ciddiyetinin Farkında Olun

Elektromanyetik Alan Ölçüm Sertifika Töreninde konuşan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, verilen eğitimle birlikte elektromanyetik alan ölçüm sistemlerinde ilerleme kaydedileceğini vurguladı.

 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından düzenlenen Elektromanyetik alan Ölçüm Eğitim Programı, Sertifika Töreni ile sona erdi. Kursiyerleri 3 günlük eğitimler boyunca BTK’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan “Şimdiye kadar edinilen tüm deneyimler bu sistemin oturtulması ve kurulmasını zorunlu hale getirdi. Bazı firmalar bazı işlerin çok acele yapılmasını isteyebilir. Biz olması gerekenin ne olduğunu ortaya koyacağız ve ona göre sizleri sahada göreceğiz. Sizler bizim adımıza bu ölçüm işlemini yapıyorsunuz. Sertifika eğitimini sadece bununla sınırlı düşünmeyin. Bundan sonra da düzenli aralıklarla eğitimlere devam edeceğiz. Ben sizlerden özellikle yapmış olduğunuz işlemleri adlandırma, çevresel faktörler, sağlık konusunda işin ciddiyetini bilerek yapmanızı rica ediyorum” çağrısında bulundu.

 

BTK TARAFINDAN VERİLEN SERTİFİKALARI ALANLAR BAŞARILI OLACAK

 

Düzenlenen eğitimin, elektromanyetik alan ölçümlerine büyük katkı sağlayacağına dikkat çeken Sayan, “Burada bu sertifikayı alarak önümüzdeki süreçte ciddi anlamda, parmak izi okumada GPS lokasyon sisteminde ilerleme kaydedeceksiniz. Bu konular eğitim boyunca sizlere detaylı olarak anlatıldı. İşte bu işi yapabilen kişiler BTK tarafından verilen sertifikaları alan kişiler olacak. Böylelikle hem sertifikanın hem de sizlerin yapmış olduğu işin değerini arttırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Sayan verilen eğitim ve sertifikanın avantajlarını ise şöyle sıraladı:

 

-İşgücü ve zamandan tasarruf sağlanacak

-Tasarufla birlikte ölçüm sonuçları yapılacak

-Lokasyon çalışmaları, kart ve kimlik doğrulaması gibi kritik öneme haiz olan detaylar anlık öğrenilecek

-Sertifika ile birlikte bu uygulamayı kullanma yetkisi alan kursiyerlerin değerli bildirimlerine ölçüm takip sisteminden de erişilecek.

 

Sayan konuşmasını, yeni yılın mutluluk, huzur ve bereket getirmesi temennisiyle noktaladı.  Konuşmanın ardından kursiyerlere Başkan Sayan tarafından sertifikaları takdim edildi.

0
0
0
1909 Kişi Gördü
1909 Kez İncelendi
TAVSİYE EDİLENLER
 • POPÜLER YAZILAR
 • YENİ YAZILAR
Kayıtlı Yazı Bulunmamaktadır.
Yazı Bulunmamaktadır.
SATIN ALMADAN ÖNCE İNCELEYİN
TALEP GÖNDER
Dijitic
E-Ticaret Veya Normal Kurumsal Bir Web Sitenizin Telif Haklarının Yapan Kişiye Ait Olduğunu Belgelendirilebilir Şekilde Sunulmasını Ve Bu Belgenin Olup Olmadığını Mutlaka Sorunuz Ve Belgeli Şekilde Garanti Verenleri Tercih Ediniz.
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
 • Bültene Kaydolun
  Dijitic Web Yazılım Teknolojileri
  Bayraktar Mh. Koza 1 Cd. Öykü Apt. No : 142 / 7 Gop. Çankaya / ANKARA
  0850 532 76 28
  satis@dijitic.com.tr
  0850 532 76 28
  BİLGİ
  GİZLİLİK & GARANTİ
  ÇÖZÜM ORTAKLARI
  FAALİYETLERİMİZ
  İletişim Sayfaları
  Dijitic- 2017 © Dijitic - Tüm hakkı saklıdır.   Bonus KartVisaMasterCardMaestroAmerican Express