BLOG
YORUMLAR
İLETİŞİM
MENÜ
Telif Hakkı Bilgilendirmesi
Telif Hakkı Bilgilendirmesi

 

Ekranlara Uyumlu Web Site Tasarımı Telif Hakkı Bilgilendirmesi

 

Tüm ekranlara uyumlu web site tasarımı içerisinde mobil web site özelliğini de kapsadığı için web siteleriniz eğer mobil uyumlu bir web site ise bu telif hakkı ihlali işlediği kanıtıdır.Web siteleriniz inceleniyor ve kod dökümanına bakılıyor.

Bazı uyanık kesim ise kafasından < link media="only screen and (max-width: 640px)" rel="alternate" href="https://m.siteadi.com.tr/mobile-tr" / >

böyle bir şey ortaya çıkararak aklı sıra kullanmıyorum diyebilecek kadar basitleşebiliyor.Bunları anlamak zor mudur hayır web sitesine mobil ile girildiğinde zaten web sitenin yönlendiği adres açık seçik ortaya çıkıyor ve özellikle bu kodu bir dahaki şikayetlerimde görürsek inceleme sırasında kaldırılıp öyle incelenmesini talep edeceğim.

Bir çok kişi bu tasarımın bootstrap ile geldiğini iddaa ediyor.Fakat aslı belgeli şekilde devlet dairesi tarafından araştırılarak tarafıma verilmiştir ve şu anda Türkiye Telif Hakları Müdürlüğü ' nün anlaşmalı ülkelerinde sadece Ziya KARAKAYA yani tarafıma aittir.


Sosyal medya alanlarından şikayetlerimin sebebi bu çözümü ücretli kullanıma davet etmektir.Web site tasarımını ayaklara düşüren kesiminde ortadan tamamen çekilmeye zorlanmasıdır.Ticari satışlarla çoğaltılmasına ve çoğalttığı örneklerle başkalarına da örnek teşkil ederek bir nevi öncü olma çabasında olanlar dışında kurumsal firmaları mağdur etmemek için fiyatlarımızı bir defaya mahsus olmak üzere indirimli olarak sunacağım.

Yazıya aldanmayın inanmayın gibi sözler duyduğunuzda tarafıma bildirim göndermeniz yada iletişim adreslerimden ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çözümün ulaştığı şu anda ülke sayısın gelişen ülkelerin tümü ve bu ülkelerdeki insan sayısı kadardır elimde net veri olmadığı için ve şu ana kadar resmi belgeler beklenip üzerinde durulmadığı için istatistik belli değildir.


Herşeyden önemlisi bu dünya çapında gelişen ülkelerin en çok ihtiyaç duyup kullandığı çözüm sadece Türkiye Cumhuriyeti Devletinde bir Türk tarafından bulunması ayrı bir onur ve gururdur.

Öncelikle Telif Hakları Genel Müdürlüğü ' ne hakkımı yemeden tarafıma teslim ettikleri için çok teşekkür ederim.

 

 

Saygılarımla

Firma Sahibi ( Ziya KARAKAYA )

 

 

6
1
1
13976 Kişi Gördü
13976 Kez İncelendi
TAVSİYE EDİLENLER
 • POPÜLER YAZILAR
 • YENİ YAZILAR
Kayıtlı Yazı Bulunmamaktadır.
Yazı Bulunmamaktadır.
SATIN ALMADAN ÖNCE İNCELEYİN
TALEP GÖNDER
Dijitic
E-Ticaret Veya Normal Kurumsal Bir Web Sitenizin Telif Haklarının Yapan Kişiye Ait Olduğunu Belgelendirilebilir Şekilde Sunulmasını Ve Bu Belgenin Olup Olmadığını Mutlaka Sorunuz Ve Belgeli Şekilde Garanti Verenleri Tercih Ediniz.
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
 • Bültene Kaydolun
  Dijitic Web Yazılım Teknolojileri
  Bayraktar Mh. Koza 1 Cd. Öykü Apt. No : 142 / 7 Gop. Çankaya / ANKARA
  0850 532 76 28
  satis@dijitic.com.tr
  0850 532 76 28
  BİLGİ
  GİZLİLİK & GARANTİ
  ÇÖZÜM ORTAKLARI
  FAALİYETLERİMİZ
  İletişim Sayfaları
  Dijitic- 2017 © Dijitic - Tüm hakkı saklıdır.   Bonus KartVisaMasterCardMaestroAmerican Express