BLOG
YORUMLAR
İLETİŞİM
MENÜ

 

 

 

Veri Güvenliği 

 

Dijitic Web Yazılım Teknolojileri hiç bir veri kaydı , saklamaz ve 3. taraf kişilere sızdırarak kullanıcıların güvenliğini riske atmaz.Sistemin genelinde içeriden dışarıya yada dışarıdan 3. taraf kişilerin erişebileceği bilgi gizlilik alanlarına tamamen kapalıdır.Sistemde web servis , başka bir web sitesinden veri çekme yada api ile bağlanarak veri alınması için eklenen kod parçacıklarını güvenlik ve gizlilik sebebiyle sisteme asla dahil etmez.

Kullanıcılardan derlenen tüm kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri kullanıcılarından derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap ile kullanmayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

 

 

 

 

Güvenli Alışveriş Garantisi 

 

DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri  en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri  , hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgilerinize, veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta  DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri çalışanları da dahil olmak üzere erişmek olanaksızdır.DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri hiç bir banka veya 3. taraf ödeme sistemi alt yapısını sisteme asla dahil etmez ve asla bu tür işlemlere girerek sistemi ve müşterilerini riske atmaz.DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri hiç bir alternatif taraf, 100 % T.C Devlet Daireleri haricindeki kurum , kişi , firma ' ya güvenmez,bilgi sızdırmaz,bilgi paylaşmaz.

 

 

 

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

Kişisel bilgilerin girildiği ve kredi kartı kullanılan her sayfada tarayıcının adres satırı kısmında bir asma kilit ibaresi görülür. Bu kilit yeşil renktedir ve sitede SSL ( Güvenli Yuva Katmanı ) olduğunu gösterir. İnternet üzerinde özel bilgi iletimi için kullanılan haberleşme protokolüdür. SSL  şifrelenmiş bilginin SSL bağlantısı ile iletilmesi esasına dayanır.  Dolayısı ile gönderilen hiç bir bilgi üçüncü  şahıslar tarafından görülemez.DİJİTİC Web Yazılım Teknolojileri hiçbir zaman bu numaraları saklamaz ve kayıt etmez. Bu sebepten dolayı kredi kartı  güvenliği için her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgileri tekrar girilir. Sitemizin SSL Güvenliğini Dünyaca Ünlü Comodo  Firması Sağlamaktadır. Adres Barda Yeşil Alandanda Anlaşılacağı Gibi Tamamen Güvenli Bir Sistem Ve Site de Alışveriş Yapıyorsunuz.

 
SAYFALAR
İLETİŞİM SAYFALARI
SATIN ALMADAN ÖNCE İNCELEYİN
TALEP GÖNDER
Dijitic
E-Ticaret Veya Normal Kurumsal Bir Web Sitenizin Telif Haklarının Yapan Kişiye Ait Olduğunu Belgelendirilebilir Şekilde Sunulmasını Ve Bu Belgenin Olup Olmadığını Mutlaka Sorunuz Ve Belgeli Şekilde Garanti Verenleri Tercih Ediniz.
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
 • Bültene Kaydolun
  Dijitic Web Yazılım Teknolojileri
  Bayraktar Mh. Koza 1 Cd. Öykü Apt. No : 142 / 7 Gop. Çankaya / ANKARA
  0850 532 76 28
  satis@dijitic.com.tr
  0850 532 76 28
  BİLGİ
  GİZLİLİK & GARANTİ
  ÇÖZÜM ORTAKLARI
  FAALİYETLERİMİZ
  İletişim Sayfaları
  Dijitic- 2017 © Dijitic - Tüm hakkı saklıdır.   Bonus KartVisaMasterCardMaestroAmerican Express